Dětský kroužek

 Rybářský kroužek mládeže při MO ČRS Radotín

     Místní organizace Českého rybářského svazu MO ČRS Radotín provozuje již řadu let rybářský kroužek pro mládež. Díky dlouholeté a úspěšné tradici práce s mládeží tento kroužek nabízí svým členům mimoškolní aktivity se zaměřením nejen na lov ryb, ale i poznávání přírody okolo našich řek, rybníků a přehrad.

Dětské rybářské závody 033     Pro naše nejmladší členy je pořádán společný praktický rybolov v katastru řeky Berounky a pískovny v Šárově kole (rodiče jsou vítáni sledovat, či přidat se ke své ratolesti) a v rámci pravidelných srazů malých začínajících rybářů v klubovně organizace se mladí adepti učí poznávání ryb, metod jejich lovu a rybářskému řádu, aby později mohli úspěšně složit zkoušky a stát se řádnými členy rybářského svazu. Díky sponzorování prostřednictvím grantů přidělených místním úřadem Prahy 16 se děti též mohou každoročně účastnit dětských rybářských závodů s hodnotnými cenami. Z mnoha dětí navštěvujících náš kroužek se stanou rybáři s celoživotním koníčkem.

Dětské rybářské závody 042     Další možností v rámci kroužku je pak volba rybolovu jako sportovní disciplíny v podobě rybářských soutěží v rybolovné technice a lovu ryb udicí. Mnoho našich špičkových reprezentantů (Česká Republika má několik mistrů světa a patří ke světové špičce v disciplínách plavaná, muškaření a rybolovná technika) vyrůstalo od dětských let v místních organizacích.

     Dovolujeme si vás touto cestou informovat o otevření registrace pro nové členy v roce 2018. Věk vaší ratolesti nerozhoduje, k registraci stačí pouze vyplnit přihlášku. Naším cílem je ukázat tuto krásnou zálibu všem dětem a tak je pravidelný kroužek i tradiční rybářské závody zdarma.

Kontaktní osoba : pan Vojtěch Filípek 

Tel.: 733 191 764